مطالب،وبلاگ ها و انسان های زیادی ممکن است در طول زندگی این قدرت را داشته باشند که به ما انگیزه لازم برای شروع یک کار یا یک انتخاب خاص را بدهند. درست یادم است که در هنگام انتخاب رشته برای دانشگاه، به هر دانشجویی که در محیط مجازی می شناختم پیامی ارسال کردم و درخواست توضیح درباره رشته و راهنمایی کردم. امروز بعد از گذشت تقریبا سه سال از آن روز ها، ناگهان به یاد انگیزه عجیبی که آن زمان داشتم افتادم و دروغ چرا، باز هم دلم برای وضعیت روحی سابقم تنگ شد. اما حالا نمی خواهم درباره آن حرف بزنم. یک ساعت گذشته را صرف خواندن مطالب مهمی کردم که می توانند به من در دوباره راه انداختن موتور تلاشم کمک کنند. تا اینجا من آنقدر ناکامی و شکست تجربه کرده ام که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشته باشم و مدت زمان زیادی هم به خاطر حضور نداشتن در عرصه های رقابت و حس عقب افتادن از بقیه،هدر داده ام و به جان زمین و آسمان غر زده ام. حتی همین حالا هم در معرض عصبانیت هستم چون در همین لحظه کار شخص دیگری، برنامه نیم ساعت آینده من را عوض کرد. اما در ذهن خودم سریعا آن را جایگزین کردم تا جلوی آن حس منفی و بد را بگیرم. چند روز گذشته را در بدترین وضعیت روحی و جسمی سپری کردم اما حالا فرصت جدیدی دارم برای تغییر یک سری چیز ها که در کنترل من هستند. قانون امروزم این است: به گذشته فکر نکن!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها